Rustam Qbic

Nagórskiego 9a
2015
Monumental Art

Mural opowiada o relacji między rodzicem a dzieckiem. Według Rustama, harmonijny rozwój dziecka wymaga, aby rodzic sam uporządkował swoją wiedzę i doświadczenie, zanim będzie mógł przez naukę i zabawę przekazać je swojemu dziecku.

Mój mural opowiada o relacji między rodzicem a dzieckiem. Myślę, że bardzo ważna jest edukacja dzieci przez rodziców, którzy muszą być jednak wcześniej do tego przygotowani. Rodzice, sprawiają, że każdy dzień w życiu dziecka jest ważny i na odwrót. Na obrazie widać, że ojciec zdołał już uporządkować swoją wiedzę, a teraz gotowy jest na to by przez naukę i zabawę przekazać ją swojemu dziecku.

Rustam Qbic

Rustam Qbic mieszka w Kazaniu, w Rosji. Jego prace to surrealistyczne wyobrażenia, na których przedstawia postacie ludzi w zestawieniu z domami, roślinami czy zwierzętami. Prawie każde z jego dzieł jest pełne ciekawych pomysłów oraz odniesień które można zauważyć po dłuższej chwili namysłu. Jego prace widnieją na ścianach: Niżnego Nowogordu, Magnitogorska, Moskwy czy Petersburga.

website-optimization-xxl  instagram-xxl

Tagi: , ,